Ubytování

Vybavení penzionu:
K dispozici je 2 x 2-lůžkový pokoj a 1 x 4-lůžkový pokoj (1x manželská postel, 1x palanda)
a 1x rozkládací lůžko ve společenské místnosti pro 1-2 osoby. Možnost ještě přidání přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny lůžkovinami a ručníky pro daný počet osob.

Sociální zařízení:
Je společné pro všechny pokoje. K dispozici je koupelna s umyvadlem, vanou a sprchovým koutem a samostatné WC. V ceně jsou již zahrnuty hygienické potřeby – toaletní papír, tekuté mýdlo, šampon.

Kuchyně:
Plně vybavená moderní kuchyňská linka s dřezem, sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, lednicí s mražákem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Samozřejmostí je vybavení veškerým kuchyňským a jídelním nádobím a příslušenstvím (talíře,hrnky, příbory,sklenice,hrnce atd.)

Společenská místnost:
Kuchyně je propojená se společenskou místností, kde jsou k dispozici stoly a židle ke stravování, LCD televize se satelitem a společenské hry, pro děti hračky, puzzle a knížky. V zimním období se využívá k topení oboustranně prosklený krb, který také propojuje kuchyni se společenskou místností.

Zahrada:
Za penzionem je zahrada se zahradním posezením, ohništěm a grilem, trampolína, pingpongový stůl. Bylinková zahrádka – bylinky k dispozici na vaření. Možnost využití venkovních her – badminton, kuželky, softtenis aj.

Parkování:
1x místo v garáži, 2-3x místo před penzionem, možnost dalších parkovacích míst v bezprostřední blízkosti penzionu. Pro cyklisty možnost úschovy kol v garáži penzionu.

V celém objektu připojení wifi zdarma.

Pronájem objektu je celoroční s maximálním počtem 10 osob (včetně dětí) – využití maximální kapacity bude na úkor Vašeho pohodlí. Pro zachování maximálního komfortu je vhodné ubytování 8 osob.

Ubytovací podmínky ke stažení (soubor *.doc, velikost 22 kB):
Ubytovací podmínky